Žáci 4.B se zúčastnili akce Game Access Connect

Během víkendu od 22.10.2022 – 23.10.2022 se žáci naší školy (4.B) zúčastnili akce Game Access Connect. Tým Lever Man Interactive, který vyvíjí svou vysněnou hru Welcome Color To World, chtěl ukázat svůj projekt publiku a získat tak cennou zpětnou vazbu.

Jak v tom případě akci hodnotí a jaké mají po víkendu vyhlídky pro svůj projekt?


Zhruba před dvěma týdny jsme se zaregistrovali na akci s našim projektem Welcome Color To World. Zaregistrovali jsme se především proto, abychom zjistili, jak na hru budou reagovat hráči libovolného věku.

Abychom Vám projekt trochu přiblížili, jedná se o kooperativní adventuru s RPG prvky, která si bere inspiraci ve hrách jako It Takes Two a A Way Out.

Návštěvníci našeho stánku na hru reagovali většinou kladně a hru si rádi zahráli. Nejvíce se hráčům líbil grafický styl a myšlenka. Dostali jsme také informace informace o tom, že hra potřebuje více prvků, které nastíní, jak se hra vůbec hraje a ovládá. Tento aspekt jsme bohužel prozatím zanedbávali a nyný se do něj pustíme.

Celkově jsme si akci užili, zahráli jsme si projekty různých vývojářů např. Fiolasoft – Matcho nebo hra od UTB - Jedeš pozdě na klauzuru a zapomněl jsi na prezentaci simulátor.

Teď se budeme s celým týmem soustředit na to, aby hra v Lednu vyšla v perfektním stavu a hráčům se líbila. Nyní si hru můžete dát do seznamu přání - Welcome Color To World.

Tým Lever Man

 

2
3