Výsledky studentů v IT soutěžích


Prezentujeme své vědomosti a dovednosti nejen ve školních soutěžích, ale i v soutěžích okresního, krajského a celorepublikového charakteru. A jsme úspěšní.

Jak se nám daří v porovnání s ostatními

Umístění   Jméno studenta  Místo, název  soutěže, rok
14. místo Kryštof Novosad Univerzita Hradec Králové, Fakulta informatiky a managementu, CELOREPUBLIKOVÉ KOLO soutěže v programování - 2022
2. místo Kryštof Novosad Zlínský kraj, krajské kolo soutěže v programování -programování - 2022
3. místo Michal Mikl Kroměříž, okresní kolo soutěže v programování - programování - 2021
2. místo Patrik Mašlán Kroměříž, okresní kolo soutěže v programování - programování - 2021
1. místo Kryštof Novosad Kroměříž, okresní kolo soutěže v programování - programování - 2021
4. místo Michal Mikl Zlínský kraj, krajské kolo soutěže v programování - programování - 2021
5. místo Tomáš Pecka Zlínský kraj, krajské kolo soutěže v programování -programování - 2021
2. místo Lukáš Caletka Zlínský kraj, krajské kolo soutěže v programování - tvorba webu - 2021
1. místo Radim Halfar Kroměříž, okresní kolo v programování - programování - 2020
1. místo Lukáš Caletka Kroměříž, okresní kolo v programování - tvorba webu - 2020
2. místo Kryštof Novosad Kroměříž, okresní kolo v programování - programování - 2020
2. místo Tomáš Svoboda Kroměříž, okresní kolo v programování - tvorba webu - 2020
3. místo Lukáš Černoch Kroměříž, okresní kolo v programování - tvorba webu - 2020
Postup Filip Juráň Cyber Security Competion - 2019
3. místo Daniel Polišenský Zlín, Kraje pro bezpečný internet - krajské finále - 2019
5. místo Lukáš Nečas Zlín, Kraje pro bezpečný internet - krajské finále - 2019
2. místo Lukáš Nečas Kroměříž, okresní kolo v programování - programování - 2019
2. místo Marie Hlaváčová Kroměříž, okresní kolo v programování - tvorba webu - 2019
5. místo Radim Halfar Uherský Brod, krajské kolo v programování - tvorba webu - 2018
3. místo Petr Schořík Kroměříž, okresní kolo v programování - programování - 2018
2. místo Radim Halfar Kroměříž, okresní kolo v programování - tvorba webu - 2018
2. místo Zbyněk Grajcar Opava, Opavský Robocup - 2017
2. místo Lukáš Nečas Kroměříž, okresní kolo v programování - 2017
1. místo Robert Galatík Opava, Opavský Robocup - 2016